775 136 135

ztour@seznam.cz

www.ztour.cz

Oblíbené zájezdy

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

POČASÍ

KURZOVNÍ LÍSTEK

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Australský dolar116.06
Bulharský leva113.01
Egyptská libra11.43
Chorvatská kuna13.38
Kanadský dolar117.71
Marocký dirham12.44
Ruský rubl10030.53
Thajský baht10067.02
Tuniský dinár17.82
Turecká lira11.63

ODBĚR NOVINEK

ID: 1030996

PRIESSNITZOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ - Jeseník - LÁZEŇSKÝ POBYT PRO SENIORY (6)

Termín: 29.10. (Ne) - 04.11. (So) 2023

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 13 690 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
a) Léčebný dům BEZRUČ 1 a 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi b) Léčebný dům J. RIPPER 1 a 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi 2 - lůžkový SUIT STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-FI (dva propojené pokoje, ložnice a obývací pokoj) c) Léčebný dům PRIESSNITZ 1 a 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi 2 - lůžkový SUIT STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-FI (dva propojené pokoje, ložnice a obývací pokoj) 2 - lůžkové pokoje mají lůžka pouze od sebe. Pokud požadujete postele u sebe, prosím o uvedení požadavku do objednávky. Předem děkujeme za pochopení. Všechny pokoje na ověření.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
V areálu Priessnitzových léčebných lázní se nachází 11 lázeňských domů, většina lázeňských procedur je odehrává v LD Priessnitz, ale i v ostatních budovách. Ne vždy se tedy vše odehrává "suchou nohou", ale pohyb je fenoménem těchto lázní. LD Priessnitz - je dominantou lázní a jméno má po samotném zakladateli lázní. Ubytovací kapacita 251 lůžek, nos-stop recepce, 3 jídelny, denní bar, zázemí pro procedury, wellness a beauty služby, bazén, zázemí pro lékaře a pro lázeňský společenský život, výtah, Wi-Fi. LD Jan Ripper - jméno získal po zeti Vincenze Priessnitze. Ubytovací kapacita 87 lůžek, jídelna, recepce (provoz 7:00 - 19:00 hod), výtah, Wi-Fi. Všechny pokoje jsou orientovány na jih. LD Bezruč - Ubytovací kapacita 89 lůžek, jídelna, inhalatorium, ordinace, ošetřovna, recepce (provoz 7:00 - 19:00 hod), Wi-Fi, výtah. Většina pokojů má prostornou terasu s výhledy na hřeben Hrubého Jeseníku. Lázně nabízí tyto druhy procedur: - Originální Priessnitzovy procedury (Priessnitzova pololázeň, Priessnitzův zábal) , - koupele (rašelinová, perličková, bylinná, přísadová aj.), - masáže (lymfatická, plosky nohou, celková, aj), - wellness procedury (Vacufit), - wellness kúry (skořicová, chmelová konopná aj.), - tradiční východní medicína (baňkování, masáž Shia-Tsu), - Priessnitzova pohybová terapie (chůze s nordic walkingovými holemi, koloběžkování, běh aj.), - zábaly a obklady (parafín, rašelina aj.), - Indonéské masáže '(Jávská Borneo), - specializovaná vyšetření (podologie, computer kineziology, aj.) - kosmetické procedury (ošetření pleti, úprava obočí aj.) - výživové poradenství - solná jeskyně SOLVITA ( nahrazuje léčebný pobyt v přímořských oblastech a pobyt v přírodních solných dolech) - dětské procedury (masáže, koupele, ergoterapie aj.¨) - vibrosauna, inhalace, různé druhy cvičení, elektroléčba, psychoterapie, akupunktura, manikúra, pedikúra, modelování postavy, kryoterapie aj.) - bazén nebo cvičení a plavání v bazénu - saunový svět: aroma sauna, finská sauna, parní sauna, ochlazovací bazének, Priessnitzův chodníček, whirlpool pro 6 osob a relaxační zóna. Balneopark Vincenze Priessnitze: je jedinečným spojením odkazu zakladatele moderní vodoléčby Priessnitze a odpočinku v horském prostředí s dechberoucími výhledy na hřebeny Hrubého Jeseníku. Jedná se o speciální „vodní zahradu,“ kde se můžete brodit potůčky, vyzkoušet Priessnitzovy lavičky nebo Priessnitzovy střiky, přírodní sprchy pro odvážnější, relax na slunečních terasách. Sport a zábava: DiscGolfPark, Nordic Walking, multifunkční herna ( Fitpark, fitness, Park her (Člověče, nezlob se!, ruské kuželky, šachy, stolní tenis, pétanque), Areál volného času (venkovní travnaté hřiště 50 x 100 m), dětské hřiště a herny, multifunkční herna (stolní tenis, stolní fotbálek, šipky), tenisové kurty, lázeňské kluziště, půjčovna horských kol, koloběžek a elektrokol, půjčovna sportovních potřeb, pravidelný kulturní a sportovní program, plno turistických tras pro procházky a také cyklotras.
FORMA STRAVY
LD PRIESSNITZ: polopenze (snídaně a večeře formou bufetu). LD BEZRUČ a J. RIPPER: polopenze - snídaně servírovaná + nápojový bufet, večeře formou bufetu nebo servírovaná (výběr z 5 jídel, salátový bufet). Při ubytování v LD Bezruč a J. Ripper možné zvolit jídelnu LD Priessnitz (nutné uvést do požadavku na objednávce, bez příplatku) Možnost dokoupení obědů na místě (výběr z menu).
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
JAK UŠETŘIT V LÁZNÍCH ? (klikněte)
MOŽNOST KOUPÁNÍ
relaxační bazén (7x 17 m, vodopád a protiproud) v léčebném domě Priessnitz. Letní koupaliště JESENÍK (cca 3 km), krytý bazén ČESKÁ VES (cca 8 km). Přírodní zatopené lomy v okolí Žulové a Vidnavy (cca 15 km).
PARKOVÁNÍ
Parkování na jednotlivých parkovištích v areálu za poplatek. Nutná rezervace parkovacího místa předem na e-mailové adrese: parking@priessnitz.cz. Cena pro ubytované: 100 Kč / 1 den, 190 Kč/2 dny, 280 Kč/3 dny, 370 Kč/4 dny, 460 Kč/5 dnů, 550 Kč/6 dnů, 640 Kč/7 dnů
POBYT SE ZVÍŘETEM
nepovolen
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník se vyjímají nad městem Jeseník v nadmořské výšce 620 m. n. m., uprostřed nedotčené přírody Jeseníků a nabízí krásný pohled na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku. Své jméno dostaly podle svého zakladatele Vincenze Priessnitze a jsou vůbec prvním vodoléčebným ústavem světa. Jsou to ideální lázně pro ty, kteří milují pohyb, protože míst, kam si zde můžete vyjít na krásnou procházku je doopravdy mnoho. Pohyb je také jednou z hlavních léčebných metod, zde v lázních. Dalšími léčebným prostředkem je unikátní horské klima, které působí na onemocnění dýchacích cest, štítné žlázy a psychických poruch. V minulosti objevoval charismatické genius loci a tajemství zdraví nejeden král či vévoda. Další hlavní léčebnou složkou je zde VODA. Síla zdejších horských pramenů spočívá v jejích molekulární struktuře, která z ní vytváří doslova „živou vodu". Tím „nejživějším" je poměrně málo známý a odlehlý Finský pramen. Naopak Priessnitzův, Bezručův, Večerní a Jitřní pramen jsou charakteristické svou slabou, zdraví prospěšnou, radioaktivitou. Zakladatel lázní Vincenz Priessnitz vytvořil systém zásad péče o lidský organismus a v lázních v jeho odkaze navazují s doplněním o nejmodernější poznatky medicíny. Priessnitzovy tradiční procedury také získaly prestižní certifikaci JESENÍKY originální produkt®. Jeseník je také ideální místo pro výlety do okolí: Praděd, Červenohorské sedlo, Ostružná, Ramzová, přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, Zlatorudné mlýny Zlaté Hory, zámek a papírna Velké Losiny, známe cyktostezky Rychlebské stezky aj.
NEPŘEHLÉDNĚTE
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. Pobyt začíná nástupem od 13:00 hod v den příjezdu a večeří od 17:00 do 19:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. V celém areálu je zakázáno kouření mimo vyhrazená místa.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Jeseníku na křižovatce u benzínové stanice MOL pokračovat rovně směr centrum Jeseník, na křižovatce u prodejny SPORT 2000 odbočit vpravo směr centrum města, pokračovat po hlavní směr Lipová Lázně nebo Lázně Jeseník (značeno). U obchodu Jednota odbočit vpravo směr vlakové nádraží a pokračovat dle značek nahoru do Lázní. Parkování na placených parkovištích v areálu lázní.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Jeseníku (autobusové nádraží 4,5 km), poté MHD Jeseník směr lázeňský dům Priessnitz. Pro ubytování v LD Priessnitz vystupte na konečné (zastávka cca 100 m od LD Priessnitz). Při ubytování v LD Bezruč nebo LD J. Ripper vystupte na zastávce "Bezruč" (cca 50 m od LD Bezruč a 100 m od LD J. Ripper. Nebo je možné využít taxi. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Jeseníku (cca 2,5 km od lázní), poté MHD Jeseník směr lázeňský dům Priessnitz. Pro ubytování v LD Priessnitz vystupte na konečné (zastávka cca 100 m od LD Priessnitz). Při ubytování v LD Bezruč nebo LD J. Ripper vystupte na zastávce "Bezruč" (cca 50 m od LD Bezruč a 100 m od LD J. Ripper. Nebo je možné využít taxi. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
SLEVY A VÝHODY
Při využití lázeňského voucheru nelze praktikovat na pobyt věrností slevu od CK ATIS.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
LÁZEŇSKÉ WELLNESS (3 dny / 2 noci, nástupní den NE - PÁ)
- 2x ubytování dle vybrané kategorie - 2x polopenze - 1x masáž částečná - 1x koupel vířivá s jodobromovou solí - 1x bazén s vířivkou
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
RELAXACE V SRDCI JESENÍKŮ (5 dnů / 4 noci, nástupní den NE - PÁ)
- 4x ubytování dle vybrané kategorie - 4x polopenze - 1x koupel vířivá s rašelinovým extraktem - 1x parafín - 1x koupel perličková s bylinkami - 1x masáž klasická částečná - 1x masáž s Priessnitzovým mazáním - 1x bazén s vířivkou
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
LÁZNĚ NEJEN PRO ŽENY (4 dny / 3 noci, nástupní den NE - PÁ)
- 3x ubytování dle vybrané kategorie - 3x polopenze - 1x levandulová relaxační koupel - 1x bazén s vířivkou - 1x skořicová kúra (koupel se skořicovým olejem a rakytníkem + skořicová masáž částečná + skořicový zábal)
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
LÁZEŇSKÝ POBYT PRO SENIORY (7 dní / 6 nocí, nástupní den NE - PÁ)
- 6x ubytování dle vybrané kategorie - 6x polopenze - vstupní a výstupní lékařské vyšetření - léčebný program DOPORUČENÉ LÉČEBNÉ PROCEDURY (lékař předepíše procedury dle aktuálního zdravotního stavu) - 1x koupel pěnivá s rašelinovým extraktem, 2x masáž klasická částečná, 1x suchá uhličitá koupel, 2x plavání v rehabilitačním bazénu, 2x parafín BONUS ZDARMA: - 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu. Balíček není omezen věkem. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
WELLNESS PRO MUŽE (4 dny / 3 noci, nástupní den NE - PÁ) - 3x ubytování dle vybrané kategorie - 3x polopenze - 1x bahenní kúra (bahenní zábal + koupel jodobromová) - 1x bazén s vířivkou - 1x masáž částečná
REKREAČNÍ POPLATEK
poplatek k pobytu: 40 Kč / osoba /den
AKČNÍ NABÍDKA
● POZNEJTE MÍSTO, KDE "ZÁBAL" DOSTAL SVÉ JMÉNO ● Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA od 5 nocí
URČITĚ OCENÍTE
Proč Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník: - místo, kde zábal dostal své jméno... - poznejte odkaz Vincenze Priessnitze - unikátní horské klima, jedno z nejčistších v Evropě - 80 pramenů, čistá příroda, jedinečné výhledy
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
Parkování na jednotlivých parkovištích v areálu za poplatek. Nutná rezervace parkovacího místa předem na e-mailové adrese: parking@priessnitz.cz. Cena pro ubytované: 100 Kč / 1 den, 190 Kč/2 dny, 280 Kč/3 dny, 370 Kč/4 dny, 460 Kč/5 dnů, 550 Kč/6 dnů, 640 Kč/7 dnů
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
nepovolen
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
poplatek k pobytu: 40 Kč / osoba /den
PROGRAMOVÝ POBYT č.6
LÉČEBNĚ REHABILITAČNÍ POBYT (10 dní / 9 nocí, nástupní den NE - PÁ) - 9x ubytování dle vybrané kategorie - 9x polopenze - vstupní a výstupní lékařské vyšetření - léčebný program DOPORUČENÉ LÉČEBNÉ PROCEDURY, (lékař předepíše procedury dle aktuálního zdravotního stavu): - 1x perličková koupel s bylinkami, 2x parafín, 1x energetická masáž hlavy, 1x masáž klasická částečná, 2x plavání v rehabilitačním bazénu, 1x vířivá individuální koupel celková, 1x rašelinový obklad, 1x vířivá koupel dolních končetin, 2x Priessnitzova pohybová terapie, 1x sloupková korekční technika, 1x koupel jodobromová BONUS ZDARMA: - 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz
26.09. (Út) - 02.10. (Po) 2023 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2+0 Standard Bezruč další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-17 060 Kč
Vybrat termín
27.09. (St) - 03.10. (Út) 2023 - 7 dní, 6 nocí
2+0 Standard Bezruč další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-17 060 Kč
Vybrat termín
28.09. (Čt) - 04.10. (St) 2023 - 7 dní, 6 nocí
2+0 Standard Bezruč další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-17 060 Kč
Vybrat termín
29.09. (Pá) - 05.10. (Čt) 2023 - 7 dní, 6 nocí
2+0 Standard Bezruč další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-17 060 Kč
Vybrat termín
01.10. (Ne) - 07.10. (So) 2023 - 7 dní, 6 nocí
2+0 Standard Bezruč další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-17 060 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoJeseník
HotelPRIESSNITZOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ - Jeseník - LÁZEŇSKÝ POBYT PRO SENIORY (6)
2+0 Standard Bezruč
Termín29.10.2023 - 04.11.2023
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117

 

 
 
 
 
 
 

DALŠÍ SLUŽBY

Facebook

 
 

UŽIVATELSKÉ ÚČTY

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
Vytvářím objednávku...