775 136 135

ztour@seznam.cz

www.ztour.cz

Oblíbené zájezdy

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

POČASÍ

KURZOVNÍ LÍSTEK

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Australský dolar116.06
Bulharský leva113.01
Egyptská libra11.43
Chorvatská kuna13.38
Kanadský dolar117.71
Marocký dirham12.44
Ruský rubl10030.53
Thajský baht10067.02
Tuniský dinár17.82
Turecká lira11.63

ODBĚR NOVINEK

ID: 1035433

LÁZEŇSKÉ PENZIONY - Konstantinovy Lázně - TÝDEN PRO SENIORY 55+ (7)

Termín: 25.09. (Po) - 02.10. (Po) 2023

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 12 660 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkové pokoje STANDARD (v hotelu Palacký) Spr.+WC, SAT/TV, telefon, lednička, fén, Wi-Fi. 2 - lůžkové pokoje STANDARD (v hotelu Jirásek) Spr.+WC, SAT/TV, telefon, lednička, fén, Wi-Fi. Tento typ pokoj za příplatek a na předchozí ověření. Toto zařízení je bezbariérové. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku ZDE, který nám hotel vyplnil. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Celý lázeňský komplex tvoří 9 lázeňských domů, z nichž hlavní budova byla pojmenována po pražském profesorovi vnitřního lékařství MUDr. Bohumilu Prusíkovi. LH PRUSÍK: ubytování, non-stop recepce, jídelna, kavárna s terasou, BALNEO provoz se solnou jeskyní, stálá lékařská služba. LH JIRÁSEK: ubytování, restaurace s kavárnou a terasou, půjčovna jízdních kol a hůlek na Nordic Walking, rehabilitační bazén, salonek s Wi-Fi připojením. Depandancí hotelu je LD Palacký (na stravu se dochází do Jirásku, cca 40 m), LD Purkyně (na stravu se dochází do Jirásku, cca 70 m). Ostatní domy: ubytování. Další možnosti v areálu lázní: sport - Nordic Walking, petanque, cyklistika (půjčovna kol), nová bruslařská a cyklistická in-line stezka (5,2 km), tenis, stolní tenis, volejbal, lanové centrum (2 km), kultura - koncerty, taneční večery, výstavy, slavnosti, besedy, lékařské přednášky, vycházky do okolí lázní s průvodcem, zájezdy aj.
FORMA STRAVY
polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře výběr ze 4 menu. Strava se podává v hotelech Jirásek a Prusík. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE. (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
JAK UŠETŘIT V LÁZNÍCH ? (klikněte)
DALŠÍ SLUŽBY
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro, Diners Club, Amex.
POBYT S DĚTMI
Pobyt není vhodný pro děti.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
relaxační bazén v hotelu Jirásek. Wellness centrum KONSTANTIN (u LH Prusík, cca 400 m od LH Jirásek): relaxační bazén, vířivky, Kneipovy chodníčky, aroma a finská sauna, parní lázeň, masáže (aromatické, konopné, uvolňující, smyslové masáže spojené se zábalem), relaxační koupele (thalasso, medová, čokoládová aj.), relaxační a smyslové zábaly. Fitness centrum (kardio zóna a tréninková zóna). Ve městě koupaliště Staré Lázně (1 km): venkovní bazén 25 m dlouhý, plážový volejbal, hřiště na petanque aj.; přehrada Hracholusky (20 km).
PARKOVÁNÍ
zdarma na veřejných parkovištích. U hotelu Jirásek za poplatek 50,- Kč/den (+ vratná záloha 200 Kč na ovladač závory)
POBYT SE ZVÍŘETEM
500 Kč/noc (povolen je v LP Palacký - nutno vyžádat).
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Konstantinovy Lázně, ležící cca 45 km severozápadně od Plzně se zaměřují na prevenci, léčbu a rehabilitaci kardiovaskulárních nemocí a léčbu pohybového ústrojí. Léčba je založena na využití přírodního minerálního pramene s nejvyšším obsahem volného oxidu uhličitého v České republice. NOVĚ: rehabilitace lidí s chorobami pohybového a nervového ústrojí, rovněž včetně časné rehabilitace, k níž nastupují přímo z nemocničního lůžka pacienti po úrazech pohybového aparátu, po ortopedických operacích, implantacích totálních endoprotéz (kloubních náhrad), po operacích meziobratlových plotének i stenóz páteřního kanálu.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 17:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. Strava se podává v hotelech Jirásek a Prusík. Snídaně od 7:00 - do 10:00 hod, obědy od 11:00 - 13:00 hod, večeře od 17:00 hod. Rozmístění klientů do jednotlivých penzionů se provádí přímo na místě na recepci. V den příjezdu se hosté ubytování v hotelech Palacký a Jirásek hlásí na recepci v hotelu JIRÁSEK.
PŘÍJEZD AUTEM
Dálnice D5 Praha - Plzeň, sjezd z dálnice EXIT 67, dále do centra Plzně, z centra Plzně směr Karlovy Vary, po E49 přes Úněšov a za Úněšovem 4-5 km je směrová tabule odbočka vlevo Konstantinovy Lázně, projedete Pláň - Ostrov u Bezdružic - Novou Ves (v Nové Vsi doleva 1 km Konstantinovy Lázně). Parkovaní na nedalekém centrálním parkovišti u ředitelství lázní, nebo za poplatek u hotelu Jirásek.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Z CAN Plzeň - Stříbro (přestup) - Konstantinovy Lázně. (Autobusová zastávka - vzdálena od hotelu Jirásek 100 m od hotelu Prusík 400 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Plzeň hl. nádraží -směr Cheb, ve stanici Pňovany se přesedá na vlak směr Bezdružice, předposlední stanice Konstantinovy Lázně (od hotelu Jirásek 200 m a od hotelu Prusík 500 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
RELAX POBYT (3 dny / 2 noci, nástupní den libovolný)
- 2x ubytování s polopenzí (snídaně – formou bufetu, večeře – servírované, výběr ze 4 menu + salátový bufet + nápoj) - 1x uhličitá koupel - 1x suchá masážní vana - 1x vstup do solné jeskyně - 3x vstup do Wellesscentra (bazén, dvě vířivky, Kneippův chodník, finská sauna, biosauna, parní lázeň, fitness) BONUS: SLEVA 20% na terapie Wellnesscentra (pondělí - čtvrtek)
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
RELAX POBYT (5 dní / 4 noci, nástupní den libovolný)
- 4x ubytování s polopenzí (snídaně – formou bufetu, večeře – servírované, výběr ze 4 menu + salátový bufet + nápoj) - 1x uhličitá koupel - 1x suchá masážní vana - 1x parafínový zábal na ruce - 1x vstup do solné jeskyně - 5x vstup do Wellnesscentra (bazén, dvě vířivky, Kneippův chodník, finská sauna, biosauna, parní lázeň, fitness). BONUS: SLEVA 20% na terapie Wellnesscentra (pondělí - čtvrtek)
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
RELAX POBYT (8 dní / 7 nocí, nástupní den libovolný)
- 7x ubytování s polopenzí (snídaně – formou bufetu, večeře – servírované, výběr ze 4 menu + salátový bufet + nápoj) - 2x uhličitá koupel - 2x suchá masážní vana - 1x parafínový zábal na ruce - 1x aroma masáž částečná - 1x vířivá koupel dolních končetin - 2x vstup do solné jeskyně - 8x vstup do Wellnesscentra (bazén, dvě vířivky, Kneippův chodník, finská sauna, biosauna, parní lázeň, fitness). BONUS: SLEVA 20% na terapie Wellnesscentra (pondělí - čtvrtek)
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
TÝDEN PRO SENIORY 55+ (8 dní / 7 nocí, nástupní den libovolný) - 7x ubytování s polopenzí (snídaně – formou bufetu, večeře – servírované, výběr ze 4 menu + salátový bufet + nápoj) - 1x uhličitá koupel - 1x podvodní masáž - 1x střídavá nožní koupel - 1x oxygenoterapie - 1x parafínový zábal na ruce - 2x vstup do solné jeskyně - 2x suchá masážní vana BONUS: vstup zdarma do bazénu v hotelu Jirásek. SLEVA 20% na terapie Wellnesscentra (pondělí - čtvrtek)
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
MEDICAL KARDIO (8 dní / 7 nocí, nástupní den libovolný)
- 7x ubytování s polopenzí (snídaně – formou bufetu, večeře – servírované, výběr ze 4 menu + salátový bufet + nápoj) - 1x konzultace s lékařem - 3x uhličitá koupel - 1x perličková koupel - 1x suchá masážní vana - 1x vířivá lázeň končetin - 2x oxygenoterapie - 1x terapeutická ergometrie - 1x řízená terénní kúra s kardiotachometrem BONUS: 7x vstup zdarma do bazénu v hotelu Jirásek
UPOZORNĚNÍ
Rozmístění klientů do jednotlivých penzionů se provádí přímo na místě na recepci hotelu Prusík. INDIKACE A KONTRAINDIKACE LÁZEŇSKÉ LÉČBY: ZDE
REKREAČNÍ POPLATEK
20,- Kč/den
AKČNÍ NABÍDKA
NEJMENŠÍ a NEJKLIDNĚJŠÍ ZÁPADOČESKÉ LÁZNĚ
URČITĚ OCENÍTE
Proč Konstantinovy Lázně: - lázně Vašeho srdce - léčba a rehabilitace kardiovaskulárních nemocí a léčba pohybového ústrojí - nejmenší a nejklidnější západočeské lázně - minerální prameny s nejvyšším obsahem volného oxidu uhličitého v Čechách - jediné lázně Plzeňského kraje (jen 45 km od Plzně) - ochutnejte místní bylinný likér Konstantin či citronádu z pramene Prusík - nová bruslařská a cyklistická in-line stezka (5,2 km)
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
zdarma na veřejných parkovištích. U hotelu Jirásek za poplatek 50,- Kč/den (+ vratná záloha 200 Kč na ovladač závory)
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
500 Kč/noc (povolen je v LP Palacký - nutno vyžádat).
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
20,- Kč/den
26.09. (Út) - 03.10. (Út) 2023 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-12 660 Kč
Vybrat termín
27.09. (St) - 04.10. (St) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-12 660 Kč
Vybrat termín
28.09. (Čt) - 05.10. (Čt) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-12 660 Kč
Vybrat termín
29.09. (Pá) - 06.10. (Pá) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-12 660 Kč
Vybrat termín
30.09. (So) - 07.10. (So) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-12 660 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoKonstantinovy Lázně
HotelLÁZEŇSKÉ PENZIONY - Konstantinovy Lázně - TÝDEN PRO SENIORY 55+ (7)
Dospělý na lůžku
Termín25.09.2023 - 02.10.2023
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117

 

 
 
 
 
 
 

DALŠÍ SLUŽBY

Facebook

 
 

UŽIVATELSKÉ ÚČTY

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
Vytvářím objednávku...