Oblíbené zájezdy

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Rakouské dálniční známky

 

POČASÍ

KURZOVNÍ LÍSTEK

Euro126.02
Americký dolar121.87
Britská libra130.01
Švýcarský frank123.65
Australský dolar116.62
Bulharský leva113.30
Egyptská libra11.42
Chorvatská kuna13.44
Kanadský dolar117.33
Marocký dirham12.46
Ruský rubl10028.32
Thajský baht10069.23
Tuniský dinár17.99
Turecká lira12.69

ODBĚR NOVINEK

ID: 950819

Kitzbühelské pohlazení pro seniory

Termín: 12.06. (So) - 15.06. (Út) 2021

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 8 990 Kč

Popis a poloha
Kitzbüheler Horn a hora Hohe Salve – nejvýznamnější vyhlídkové vrcholy Kitzbühelských Alp, procházky po upravených horských cestách, alpská květinová zahrada, světoznámé městečko Kitzbühel – často nazývané Monte Carlo Alp, nádherný tyrolský skanzen – život na venkově v minulých dobách. Všechny výjezdy lanovkami v ceně zájezdu. Zájezd je připraven pro malou skupinu 20 osob s dopravou mikrobusem a je vhodný nejen pro aktivní seniory.
Ubytování
Ubytování v gasthofu *** v Aurachu s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře menu o 3 chodech).
Program
1. den – ráno odjezd autobusu z nástupních míst. Cestou zastávka v Kitzbühelu, nejznámějším a proslulejším městečku v okolí díky tomu, že se zde každoročně koná prestižní Světový pohár v alpském lyžování – sjezd na Hahnenkammu, nejslavnější sjezdovce Streif v Evropě. Procházka kolem kostela a kaple do centra, kde se projdeme po luxusní pěší zóně a uděláme si představu o městečku, které v zimě navštěvují především klienti vyšší třídy. Příjezd do hotelu v Aurachu, večeře. 2. den – snídaně, odjezd autobusem do Hopfgartenu, výjezd kabinkovým lanovkami Salvenbahn na jednu z vyhlídkových hor v Tyrolsku – Hohe Salve (1.829 m) – díky jedinečné poloze a 360 stupňové vyhlídkové plošině je z ní především nádherný panoramatický výhled na velkou část Tyrolska. Za příznivého počasí je vidět i na Vysoké Taury, Zillertalské Alpy a Wilder Kaiser. Krátká procházka kolem hory, zastávka u nejvýše položeného kostelíka v Rakousku, poutního kostela sv. Jana Křtitele. Přesun autobusem do Brixem im Thale, výjezd kabinkovou lanovkou Hochbrixenbahn do mezistanice, nenáročná procházka kolem jezera Filzalmsee, možnost delších variant k salaším Filzalm, Frankalm (cca 20 minut) nebo pro zdatnější i delší 1,5 hodinový okruh s možností posezení na salaši Silleralm. Odpoledne u jezera si můžete zpestřit i tím, že se projdete bosí v rašeliništi. Večeře. 3. den – snídaně, odjezd autobusem do Kirchbergu, výjezd kabinkovou lanovkou Fleckalmbahn do 1.802 m. Krátká procházka kolem jezera Ehrenbachhöhensee (lavičky, výhledy…) nebo okružní procházka (celkem cca 100 minut) kolem kaple sv. Bernarda směrem na Hahnenkamm – ke startu prestižního závodu ve Světovém poháru. Odpoledne přejezd do Kitzbühelu a výjezd lanovkami Hornbahn na vrchol Kitzbüheler Horn (1.996 m), kde se na vrcholku hory tyčí vysílač. Nádherný výhled do všech světových stran, překrásný pohled na Grossglockner, Grossvenediger a na další horské celky. Možnost posezení, občerstvení. Při sestupu dolů projdeme zajímavou alpskou botanickou zahrádkou (40 minut) k další lanovce, kterou sjedeme pak dolů do údolí. Večeře. 4. den – snídaně, odjezd z hotelu, cestou zastávka v Kramsachu, návštěva rozlehlého nádherného skanzenu "Tyrolské statky" s mnoha historickými budovami. Pečlivě udržované statky s půvabnými detaily jsou působivými svědky tradiční selské kultury. Vedle obytných budov uvidíme i mlýn, kovárnu, pilu, dvě kaple (vstup 8 Euro, není zahrnut v ceně). Před polednem odjezd do ČR. Návrat ve večerních až nočních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).
Cena zahrnuje
dopravu mikrobusem, 3x ubytování v gasthofu *** v Aurachu s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře menu o 3 chodech), průvodce, kartu na lanovky, pobytovou taxu, ložní prádlo, pojištění proti úpadku CK.
Příplatky
komplexní pojištění 140 Kč/osoba a zájezd, připojištění COVID-Plus 250 Kč/osoba a zájezd, 1 lůžkový pokoj není možný.
Náš tip
Vrcholy Kitzbühelských Alp umí prostě pohladit po těle i po duši. Kdo hledáte pohodu, zájezd pro malou skupinu klientů, procházky po upravených horských cestách, tak je právě tento zájezd  vhodný pro vás. Vyhlídka z Kitzbüheler Hornu a procházka alpskou květinovou zahradou jsou nezapomenutelným zážitkem. A nejen ty, pojeďte s námi poznat jedny z dalších krásných míst v Alpách.
Poznámky
Průvodce: Míla Nováková
12.06. (So) - 15.06. (Út) 2021 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Senior 55+ s polopenzí na pevném lůžku další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-8 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoRakousko
HotelKitzbühelské pohlazení pro seniory
Senior 55+ s polopenzí na pevném lůžku
Termín12.06.2021 - 15.06.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Datour s.r.o. IČO: 26002311

 

 
 
 
 
 
 

DALŠÍ SLUŽBY

Facebook

 
 

UŽIVATELSKÉ ÚČTY

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
Vytvářím objednávku...