Oblíbené zájezdy

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Rakouské dálniční známky

 

POČASÍ

KURZOVNÍ LÍSTEK

Euro125.67
Americký dolar123.11
Britská libra129.55
Švýcarský frank123.36
Australský dolar115.76
Bulharský leva113.13
Egyptská libra11.46
Chorvatská kuna13.45
Kanadský dolar117.54
Marocký dirham12.43
Ruský rubl10036.09
Thajský baht10076.24
Tuniský dinár18.29
Turecká lira13.92

ODBĚR NOVINEK

ID: 648664

Apartamentos Stella Maris ***

Termín: 08.11. (Pá) - 14.11. (Čt) 2019

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Bez stravy

Cena: 6 499 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
  • Golf
  • WiFi
  • Exotika
Popis
FUENGIROLA
Oblast kolem Fuengiroly zahrnuje pobřeží o délce 7 km se skvělými plážemi. Městečko má tradiční centrum, obklopené moderními vysokými stavbami hotelů a apartmánových domů, které poskytují zázemí rekreantům přijíždějícím za sluncem, širokými plážemi a golfovými hřišti. Jen několik kilometrů odsud ve vnitrozemí je známé historické městečko Pueblo Mijas.
Můžete se vypravit i na britský Gibraltar, kde můžete krmit volně pobíhající opice.
Poloha
Apartmány se nacházejí přímo u pláže, od které je dělí pouze místní komunikace. Centrum města je cca 5 min chůze. Výborné vlakové spojení např. do Benalmádeny, Torremolinos nebo Málagy (vlaková zastávka cca 15 min chůze).
Vybavení
Recepce, výtah, WiFi (zdarma), snack bar, bazén se sluneční terasou a lehátky, fitness, internetový kout, úschovna zavazadel. Veřejné parkoviště v blízkosti.
Ubytování
Klimatizované byty mají obytnou část se dvěma lůžky (rozkládací pohovka), kuchyňský kout (lednice, vařič, mikrovlnná trouba), příslušný počet ložnic, koupelnu a WC, fén, TV-SAT, telefon, trezor (2,5 EUR/noc + depozit 15 EUR), balkón.
STU 2 s přímým výhledem na moře: garsoniéra se dvěma lůžky.
APT 2/4 s výhledem na moře: jedna dvojlůžková ložnice. Max. 3+1 nebo 2+2. .
APT 4/6 s bočním výhledem na moře: dvě dvojlůžkové ložnice. Max. 4+2.
Celkem 126 bytů.
Stravování
VLASTNÍ.
Doprava
DOPRAVA LETECKY - COSTA DEL SOL
Odlety z Prahy (PRG) do Malagy (AGP) a zpět 4 - 7x týdně. Přímý let trvá cca 3 hod. a 15 min., rezervujeme letenky na pravidelných linkových letech. Odlet z Prahy 18:05, přílet do Prahy 01:30 (druhý den po půlnoci). Nabízíme pobyty na libovolný počet nocí.
Letecká doprava s transferem do letovisek: Torremolinos, Benalmádena, Fuengirola, Marbella.

Cena letecké dopravy ECONOMY LITE - 7.890 Kč, dítě do 24 měsíců věku 1.990 Kč. Ceny jsou započteny v příslušných cenách s leteckou dopravou.
V ceně letenky ECONOMY LITE je POUZE příruční zavazadlo o rozměrech max. 56x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg.
Dokoupení dalšího odbaveného zavazadla: + 1.500 Kč. Max. hmotnost 23 kg. Dokoupená zavazadla si nemusí objednat každá cestující osoba.

Cena letecké dopravy VŽDY ZAHRNUJE společný transfer z/na letiště Malaga. Transfer je zajištěn španělským partnerem s asistencí anglicky mluvícího zástupce, český delegát nečeká klienty na letišti. Klienti obdrží v odbavení kompletní pokyny a mapku, autobus čeká na klienty z více spojů, maximální doba čekání na odjezd autobusu je 60 min.
Individuální soukromý transfer - ceny na vyžádání.

Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky:
• Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta.
• Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem.
• Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem.


VLASTNÍ DOPRAVA
Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ... - dle přání klienta). Cena od 800 Kč/os./noc, snídaně od 200 Kč/os./noc. Cena platí pro ubytování na pokoji s vlastním příslušenstvím, nabídku konkrétního hotelu zašleme na vyžádání.
Ve Španělsku se dá parkovat na ulici zdarma, pokud není zpoplatněno nebo omezeno, na hotelových parkovištích nebo na dalších veřejných parkovištích. Veřejná parkoviště a hotelová parkoviště jsou zpoplatněná (8-20 EUR/den) a nejsou hlídaná.
Delegátské služby
Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 15.06. do 15.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR.
Český delegát nečeká klienty na letišti a není přítomen při ubytování v hotelu, je však k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu a přichází za hosty na plánovanou delegátskou schůzku 1x za pobyt.
Na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují transferovým listem v anglickém jazyce. Na hotelu ubytovává hosty pracovník recepce na základě dvojjazyčného voucheru na ubytování.
Poznámka
Na pobřeží Costa del Sol nabízíme tyto výlety (většinou v AJ nebo NJ - mimo sezónu je nabídka výletů omezená):
GRANADA / ALHAMBRA - dosp. 69 EUR.
RONDA - dosp. 43 EUR.
GIBRALTAR - SHOPING - dosp. 19 EUR.
GIBRALTAR + ROCK TOUR - dosp. 42 EUR.
SEVILLA - dosp. 63 EUR.
CORDOBA - dosp. 61 EUR.
MAROKO / TANGER - dosp. 81 EUR.
aj…
Doporučujeme: Pokud se rozhodnete pro nějaký výlet s anglicky nebo německy mluvícím průvodcem, doporučujeme přibalit na cestu český bedekr, který může nahradit složitější výklad v cizím jazyce, a jehož součástí jsou i mapky měst a areálů.

OBECNÁ PRAVIDLA pro ubytování v hotelech na Costa del Sol
Prázdninová letoviska: Mimo hlavní sezónu, tedy v období od listopadu do dubna, bývají některá zařízení zavřená (zábavní podniky, vodní venkovní parky, sezónní restaurace a obchody).
Při ubytování s all inclusive: V rámci služeb all inclusive mohou být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší. Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit. Některé hotely podmiňují all inclusive služby zálohovaným náramkem.
Sportoviště, sportovní vyžití: Např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).
Venkovní bazény: V provozu dle počasí, zpravidla od června do září.
Vnitřní bazény: V provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května.
Zábavní programy: Hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině. Při mimosezónních pobytech od listopadu do dubna je nabídka omezená.
Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se na děti nemluví česky.
Trezor: Může být za poplatek (+ kauce, pokud má trezor klíč).
TV-SAT: Může se skládat kauce na ovladač.
Minibar: Nápoje v minibaru jsou za poplatek, ceník je na pokoji k dispozici. Platba při odjezdu v recepci.
Pláž
Písčitá pláž. Pronájem lehátek a slunečníků na pláži.
V ceně
Pobyt v apartmánu s vybraným typem stravování na daný počet nocí a vybraným typem dopravy, ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeba vody a energií, služby delegáta, resp. telefonická asistence. U letecké dopravy autobusový transfer letiště - hotel - letiště.
Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.
Slevy
Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
PROMO sleva 5% při nákupu pobytu do 31.03.2019 - letní pobyty.
PROMO sleva 10% při nákupu pobytu min. 30 dnů před odjezdem - zimní pobyty 01.11.-31.03. 
Časová sleva 6% při zakoupení do 28.02. - letní pobyty 2019.
Časová sleva 4% při zakoupení do 30.04. - letní pobyty 2019.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. Platnost PROMO slev může být předčasně ukončena.
Speciální slevy (osoby 65+, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Cestovní pojištění:
za příplatek, viz www.campana.cz/pojisteni
Povinné smluvní údaje
Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 15.06. do 15.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). V ceně je letenka Economy Lite. V ceně letenky Economy Lite je pouze příruční zavazadlo o rozměrech max. 55x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
07.11. (Čt) - 14.11. (Čt) 2019 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba v APT 4/6 (obs. 6) L další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Praha
-41%6 958 Kč
Vybrat termín
07.11. (Čt) - 17.11. (Ne) 2019 - 11 dní, 10 nocí
Osoba v APT 4/6 (obs. 6) další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-10%4 518 Kč
Vybrat termín
Osoba v APT 4/6 (obs. 6) L další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Praha
-37%8 308 Kč
Vybrat termín
08.11. (Pá) - 14.11. (Čt) 2019 - 7 dní, 6 nocí
Osoba v APT 4/6 (obs. 6) další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-10%2 709 Kč
Vybrat termín
Osoba v APT 4/6 (obs. 6) L další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Praha
-42%6 499 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

2. z 34 jiných ubytování v Fuengirole

Vynikající
267
Velmi dobré
270
Průměrné
57
Špatné
13
Příšerné
6
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Krásná přestávka
Měl jsem krásnou mini přestávku s mámou, zůstal jsem v nejvyšším patře s krásným úžasným výhledem na pláž a oblast. Ideální poloha pro obchody, restaurace a další památky. Ubytování bylo ideální pro... celá recenze s možností překladu
704shelleym, Pewsey, Spojené království, 12:30 07.08.2019
Perfektní studio pro 2.
Zůstal mnohokrát. Ideální pro 2. Kuchyňský kout a velký supermarket vzdálený 100 metrů. Výhled na moře a mnoho míst k jídlu / barům v okolí. Zaměstnanci krásné! Velmi čisté, důkladné úklid. Nemůžu to... celá recenze s možností překladu
Alix D, Torbay., 15:07 06.08.2019
Fantastické výhledy na moře
Zůstal zde na 13 nocí. Byt: Trochu starý. Kuchyň dobře vybavená pro dvě osoby. Mikrovlnná trouba, toustovač, 2 plotýnkový sporák, rychlovarná konvice a lednička. Dobrá výkonná sprcha nad vanou... celá recenze s možností překladu
PeterCorinneGilbert, Leeds, Spojené království, 05:51 27.07.2019
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
MístoFuengirola
HotelAPARTMÁNY STELLA MARIS
Osoba v APT 4/6 (obs. 6) L
Termín08.11.2019 - 14.11.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012

 

 
 
 
 
 
 

DALŠÍ SLUŽBY

Facebook

 
 

UŽIVATELSKÉ ÚČTY

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
Vytvářím objednávku...